MY TRADE PARTNER İLE KRİPTO PARA BORSALARINDA 7/24 OTOMATİK İŞLEM YAPIN

Tradingview’ın esnek, özelleştirilebilir ve güçlü altyapısını kullanarak oluşturacağınız stratejilere/indikatörlere veya teknik analiz çizgilerinize kuracağınız alarmlar sayesinde Binance/Bitmex/Deribit ve FTX borsalarında bulunan hesaplarınızda işlemlerinizi otomatik olarak yapar. Kendinizin, arkadaşlarınızın veya müşteri gurubunuzun portföyünü kolayca yönetin.

MyTradePartner Bot server tabanlı olduğu için benzerlerinden çok daha hızlıdır. Ayrıca tümüyle özelleştirilebilmektedir.

Tradingview'da alarm kurun

Aşağıda ki mesajı Tradingview’da oluşturduğunuz alarmın içine kopyalayarak başlayın.

{“option”:”futures”, “type”: “market”, “side”: “buy”, “amount”: “10”, “leftAsset” : “BTC”, “rightAsset” : “USDT”,”leverage”:”5″, “takeProfit” : “5”, “stopLoss”:”5″, “myvariable”:”thelastvariable”, “myvariable2″:”None”, “myordertype”:”futuresquantity”, “TelegramID”:”000000000″}

option değerini spot veya futures olarak değiştirin böylece tercih ettiğiniz cüzdanda çalışır. İster spot ister vadeli veya her ikiside birarada çalışsın. Amount değerini 10 dolar veya %10 olarak ayarlayın. Kaldıraç değerini istediğiniz anda koşulunuza göre değişmesini sağlayın. İsterseniz parça parça alın ortalama maliyette kar al çalıştırın veya her parça alış işleminiz için ayrı ayrı kar al koyun. Birkaç satırlık bu mesajı düzenlemek kadar basit!

SİZİN İÇİN EN UYGUN PLANI SEÇİN

Tradingview Üzerinde Hazırladığınız Stratejinizi MyTradePartner’a bağlayın ve siz uyurken bile Binance üzerinde işlem yapıyor olmanın keyfini çıkarın.

Ya da isterseniz Tradingview’da işlem yapan, alanında uzmanlaşmış profesyonel traderları kopyalayın ve aynı işlemlerin, kendi Binance hesabınızda da gerçekleşmesini sağlayın.

Kendi analizlerinizle oluşturduğunuz al-sat noktalarının müşterilerinizin hesaplarında gerçekleşmesini sağlayarak portföylerini yönetin.

Arkadaşlarınızın veya müşterilerinizin portföylerini yönetmek çok basit. Siz nasıl çalışması gerektiğini ayarlayın. Tüm müşterilerinizde işlemler aynı şekilde gerçekleşsin.

MyTradePartner botu istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

TRADINGVIEW İNDİKATÖRLERİMİZ

Profesyonel desteğimiz ile Tradingview’da kendi indikatörlerimizi oluşturuyor ve bu sayede doğru al sat sinyallerini yakalıyoruz. MyTradePartner ile bu sinyalleri gerçek işlemlere dönüştürüyoruz. Ürünler sayfamızdan indikatörlerimizi inceleyebilirsiniz, ve beğendiğiniz indikatörü kullanabilirsiniz. 

Manuel indikatörlerimiz ile otomatik işlemler dışında piyasa yorumları yapabileceğiniz gibi otomatik indikatörlerimizi MyTradePartner bota bağlayarak otomatik al sat yaptırabilirsiniz.

BAŞARI PERFORMANSIMIZI İNCELEYİN.

Tradingview ile yapmış olduğumuz gerçek işlemlerin sonuçlarını düzenli olarak paylaşıyoruz. Ne zaman isterseniz; geçmiş performansımızı inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz. İlk adımı atmak çok önemlidir. Bizi tanıyın ve trade partneriniz olmamızı sağlayın. 

My Trade Partner Sistemini Ne İçin Kullabilirim?

Otomatik alım satım robotu

Tradingview Pro + Hesabınız varsa;

Teknik analiz çalışıyor ve kendi al sat noktalarınızı oluşturabiliyorsanız;

Oluşturduğunuz bu sinyallerin otomatik olarak Binance üzerinde gerçek işleme dönüşmesini istiyorsanız;

My Trade Partner tam olarak ihtiyacınıza cevap verecektir.

Trader Kopyalama

Binance üzerinde Kripto Paraların Alım Satım noktalarının takibini;

alanında uzman profesyonel traderler yapsın.

Siz My Trade Partner ile onları kopyalayın.

Traderlar ne işlem yaparsa; sizin Binance hesabında da aynı işlemler otomatik olarak oluşsun.  

My Trade Partner Sistemine Ne Kadar Güvenebilirim?

Kendi Hesabınız üzerinden yönetin

Binance Borsasında açacağınız hesabınızda bulunan cüzdanınıza para yüklersiniz ve bu paranız her zaman sizin hesabınızda kalır.

Asla paranız başka bir hesaba aktarılmaz veya sizden aktarılması talep edilmez.

Binance API yönetimi

Binance’ın tüm dünyada kullandığı ve %100 güvenilir olan API Management özelliği ile, My Trade Partner’ı hesabınıza bağlayın. İstediğiniz derecede yetki vererek, My Trade Partner’ın sizin adınıza hesabınız üzerinden işlem yapmasını sağlayın. 
Binance API yönetimi ile; ne kadar yetki verirseniz verin, sizden habersiz asla para transferi yapılamayacaktır.

R

Kişisel Verilerinizin korunması

Tüm kişisel verileriniz, Kazanç veya sermaye bilgileriniz ve diğer hiç bir bilginiz, My Trade Partner tarafından saklanmamakta ve paylaşılmamaktadır. My Trade Partner’i tamamen kişisel olarak kullanabilirsiniz. 

My Trade Partner Sistemini Nasıl Kurabilirim?

Binance Üzerinde hesap açın

Kurulum Videolarımızı izleyerek, Binance Borsasında Hesap açıp API ayarlarınızı oluşturun. 

v

Telegram Hesabı Açın

My Trade Partner’ın yaptığı işlemlerden anlık olarak haberdar olmak için bir telegram hesabı açın 

l

MY TRADE PARTNER'A ÜYE OLUN

My Trade Partner’a üye olun ve ürünlerimiz arasından size uygun olanı seçin. Karşınıza çıkacak olan form ile Binance API bilgilerinizi ve Telegram Bilgilerinizi paylaşın ve onay epostasını bekleyin. 

My Trade Partner Sistemi Nasıl Çalışır?

My Trade Partner’ı Tradingview hesabınıza bağlayıp, sinyal yönetimini sağladıktan sonra, siz uyurken bile otomatik olarak işlem yapmanın keyfini çıkarın.

 

 

  • Binance üzerinde Hem Spot Hem Futures Piyasada Çalışır.
  • Tüm Koin Çiftleri için Çalışır. (Limit Yok)
  • Short veya Long Pozisyonlar Açabilirsiniz.
  • Kaldıraç Oranlarını Sinyal ile  Değiştirebilirsiniz.
  • İster Belli Miktar Ödemelerle, İster Cüzdanınızda Bulunan Bakiyenin belirleyeceğiniz Yüzdesi ile İşlem Yaptırabilirsiniz.
  • İsteğinize göre dizayn edebilirsiniz. 
Copyright © 2021 MyTradePartner. All rights reserved.