MyTradePartner TRADINGVIEW Stratejisi FROSTYBOT ile Kripto para borsalarında 7/24 Otomatik Karlı İşlemler Yapar

Tradingview’da oluşturduğumuz MyTradePartner Stratejimize kuracağınız alarmlar sayesinde Binance/Bitmex/Deribit ve FTX borsalarında bulunan kripto para hesaplarınızda otomatik trade yapın. Kendinizin, arkadaşlarınızın veya müşteri gurubunuzun portföylerini kolayca yönetin.

robot kurmak çocuk oyuncaGı

Karmaşık gibi geliyor olabilir ama size gerçekten çocuk oyuncağı kadar basit olduğunu gösterecek bir videomuz var. Neden izleyip bizimle aynı düşünceyi paylaşmıyorsunuz? İşleri sizin için basitleştirdik. Anlamanız için her ayrıntı üzerinde düşünerek tasarladık. Sonuç olarak harika bir ürünümüz var. Bunu sizinde görmenizi istiyoruz. Satınalmak için asla acele etmeyin. Önce deneyin, sonra kararınızı verin.

Strateji geçmişte ne kadar kar etti? Bu sorunun bir tane cevabı yok. Çünkü yüzlerce karlı ayar ve yüzlerce farklı sonuç var. Biz, sizlerden biri daha iyi sonuç veren ayarlarla karşımıza çıkmasın diye buraya seçtiğimiz en karlı ayarların sonuçlarını koymak istemedik. Kar etmenin ne kadar kolay olduğunu kendi gözlerinizle görmenizi istiyoruz. Stratejiyi grafiğinize ekleyin ve birkaç ayarla oynayın. 5 dakikalık, saatlik veya seanslık grafiklerle deneyin. Karlılığın nasıl değiştiğini görün.

En iyi TRADINGVIEW indikatörleri

Tradingview.com’da oluşturulan en iyi ticaret sistemleri indikatör ve stratejileri hemen kullanmak için mağazamızı ziyaret edin.

MyTradePartner Web Sitesinde Neler Bulabilirim?

OTOMATIK ALIM SATIM ROBOTU

Tradingview Pro + Hesabınız varsa;

Teknik analiz çalışıyor ve kendi al sat noktalarınızı oluşturabiliyorsanız;

Oluşturduğunuz bu sinyallerin otomatik olarak gerçek işleme dönüşmesini istiyorsanız;

Biz tam olarak ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Websitemize yalnızca üye olarak FrostyBot yazılımını ücretsiz kullanabilirsiniz.

KAZANCLI STRATEJILER

Web sitemizin mağazasında sizin için oluşturduğumuz MyTradePartner karlı stratejisi için bütçenize uygun teklifler bulunmaktadır.

Bu stratejileri hesabınızda çalıştırmadan önce Back Test sonuçlarını görebilir ve stratejiyi ayarlarından özelleştirebilirsiniz.

Stratejinizin İzleyen/sabit stoploss ve kar-al seviyelerini ve bu seviyelerde ne kadar işlem yapması gerektiğini basitleştirilmiş, anlaşılması kolay, görsel ayarları ile kendinize göre değiştirerek belirleyin ve strateji sonucunuzu olası senaryoda geçmişte nasıl çalıştığını görün.

Bütçenize uygun stratejiyi seçin.

Özel strateji istekleriniz için bizimle iletişime geçin.

My Trade Partner Sistemine Ne Kadar Güvenebilirim?

KENDI HESABINIZ ÜZERINDEN YÖNETIN

Paranız her zaman sizin hesabınızda kalır.

Asla paranızın başka bir hesaba aktarılması istenmez.

Düşük bir ücretle başlarsınız. Ayın sonunda eğer kazandıysanız bize ödeme yaparsınız. Böylece bizim kazanmamız için önce sizin daha iyi kazanmanız gerekli olduğu anlaşılmaktadır. 

API YÖNETIMI

Tüm dünyada kullanılan ve %100 güvenilir olan API Management özelliği ile, web sitemizden dashboardınıza hesabınızı bağlayın. Apilerinize istediğiniz derecede yetki vererek, MyTradePartner’ın sizin adınıza hesabınız üzerinden otomatik işlem yapmasını sağlayın. 
API yönetimi ile; ne kadar yetki verirseniz verin, sizden habersiz asla para transferi yapılamayacaktır.

R

KISISEL VERILERINIZIN KORUNMASI

Tüm kişisel verileriniz, Kazanç veya sermaye bilgileriniz ve diğer hiç bir bilginiz, MyTradePartner tarafından saklanmamakta ve paylaşılmamaktadır. MyTradePartner’i tamamen kişisel olarak kullanabilirsiniz. 

My Trade Partner Sistemini Nasıl Kurabilirim?

l

SITEMIZE ÜYE OLUN

Web sitemize üye olup magazamızdan MyTradePartner Strateji için oluşturduğumuz Planlardan bütçenize uygun olanı seçin.

hesap açın

Desteklenen borsalarda bir hesap açın. Web sitemizin Kullanıcı Paneli Menüsünden ulaşabileceğiniz FrostyBot Dashboardınıza hesabınızın api ve secret bilgilerini girerek kayıt oluşturun.

v

Mytradepartner StratejINIZE Alarm Kurun

Stratejinizin izleyen stoploss, sabit stoploss ve kar al ayarlarını kendi tercihlerinize göre yaparak karlılığı görün. Stratejinizin hesabınızda işlemler yapması için stratejiye alarm kurun. Nasıl kolayca yapıldığı konusunda SSS sayfamızda ki videolara yardım için göz atın.

My Trade Partner Sistemi Nasıl Çalışır?

Siz uyurken bile otomatik olarak işlem yapmanın keyfini çıkarın.

 

 

  • Dashboard ile Web Üzerinden Kolay Yönetim.
  • Desteklenen bir çok borsa olması ayrıca Hem Spot Hem Futures Piyasada Çalışması.
  • Tüm Koin Çiftleri için Çalışır. (Limit Yok)
  • Short veya Long Pozisyonlar Açabilirsiniz.
  • Kaldıraç Kullanabilirsiniz.
  • Sabit veya izleyen stoploss ve kar-al seviyelerinizi dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.
  • İster belirleyeceğiniz bir miktar ile, ister Cüzdanınızda Bulunan Bakiyenin belirleyeceğiniz Yüzdesi ile İşlem Yaptırabilirsiniz.
  • İsteğinize göre dizayn edebilirsiniz. 
Copyright © 2021 MyTradePartner. All rights reserved.