MY TRADE PARTNER İLE BİNANCE BORSASINDA 7/24 OTOMATİK İŞLEM YAPIN

Tradingview’ın esnek, özelleştirilebilir ve güçlü altyapısını kullanarak oluşturacağınız stratejilere bağlı alarmlar sayesinde Binance hesabınızda otomatik işlemler yapın.

TRADINGVIEW İLE KENDİ ALARMLARINIZI KURUN

Tradingview.com aboneliğini pahalı buluyorsanız My Trade Partner Botunuz çalışması için mağazamızdan uygun fiyata Alarm satın alarak Tradingview.com’da ücretli bir plana abone olmak zorunda kalmazsınız. Alarmlarınızı seçtiğiniz strateji için biz kurarız.

TRADINGVIEW İNDİKATÖRLERİMİZ

QUANTUM 

SCALPING AND WOLFE

RAHUL MOHINDAR OSCILLATOR

KNOW SURE THINGS

TECHNICAL ANALYSIS LINES+

BACK TO THE FUTURE

EĞİTİM

BORSALARLA İLGİLİ MİSİNİZ?

TELEGRAM BİLGİ GURUBUMUZ

ONLINE EĞİTİMLERİMİZ

UYGULAMALI ÖRNEKLER

TELEGRAM ALARM SİSTEMİMİZ

MY TRADE PARTNER BOT NEDİR ?

+ MyTradePartner Bot Trandingview.com sitesinde seçtiğiniz stratejilere kuracağınız alarmlar ile Binance hesabınızda (spot veya vadeli) otomatik işlemler yapar.
+ Tradingview.com’dan gelen sinyallerle işlem yapıldıkça size Telegram uygulamasından mesaj göndererek size bilgi verir.
+ Hesabınızı Mytradepartner bot ile aynı anda sizde yönetebilirsiniz.
+ Nasıl çalışması gerektiğini tamamen siz belirlersiniz. Kullanılacak kaldıraç, sinyallerde nasıl davranması gerektiği, hesabınızın yüzde kaçı ile çalışması gerektiğini veya hesabınızda sürekli aynı miktarda işlem yapmasını vb.

Trade yaparken ekran başında olmadığınız zamanlarda kurguladığınız sisteme göre çalışarak semayenizi korumanıza ve zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Veya herşeyi ona bırakın.

MY TRADE PARTNER BOT İLE NASIL BAŞLARIM?

BİNANCE BORSASINDA HESABINIZ VARSA    

AŞAĞIDAKİ ADIMLARI İZLEYİN

N

BİNANCE hesap ayarlarından apı management'a gİrİn ve yenİ bİr apı oluşturun.

Binence hesabınızda vadeli işlemler kısmına girin ve vadeli işlemlerde işlem yapabilmeniz için Binance testini geçtiğinizden emin olun.
N

apı Key ve secret KEY BİLGİLERİNİZİ BİZE İLETMEK üzere not EDİN.

Oluştuturulan Api lerde Secret key yalnızca oluşturulduğu anda görülebilmektedir. Bu yüzden Api ve Secret Key’inizi ilk defa oluşturduktan sonra not edin. Oluşturduğunuz api için Spot & Margin Trading ile Futures kısımlarının seçili olduğundan emin olun.
N

telegram uygulamasından Search Kısmına @userinfobot Yazın ve 'Start' butonuna basarak çalıştırın ve telegram user ıd'İnİzi not edİn.

Telegram Id MytradePartner Botun size işlem bilgilerinizi mesaj ile iletmesi için gereklidir.
N

MAĞAZAMIZDAN MYTRADEPARTNER BOTU SATIN ALIN.

MyTradePartner Bot satın alındıktan sonra bize Api, Secret ve Telegramid bilgilerinizi iletin. Sitenin Giriş Yap Menüsü altında Hesabım sekmesine tıklayın. Bilgilerinizi iletmeniz için gereken iletişim formunu burada görebilirsiniz.
N

KURULUM BİLGİLERİNİZİ İÇEREN BİR MAIL ALACAKSINIZ.

Göndereceğimiz mailde Tradingview.com’da alarm kurarken kullanacağınız Webhook IP adresiniz ve diğer detaylar yazıyor olacaktır.
N

artık hazırsınız. tradingview.com da alarmlarınızı kurarak sisteminizi çalıştırın.