İndirim!

My Trade Partner Bot (Tradingview Alarmları ile Binance Otomatik Al-Sat Yazılımı)

$ 500,00 / 12 months

Product price
Additional options total:
Order total:
Kategoriler:

Açıklama

Bu programı satın alarak Binance.com da bulunan hesabınıza Tradingview.com’da oluşturacağınız alarmlar sayesinde otomatik işlem (al/long,sat/short, Kar-Al/Stoploss) yaptırabilirsiniz. Örneğin Tradingview.com sitesinde al ve sat işlemlerini yapan bir indikatörü grafiğinize ekleyin. Bu indikatöre alarmlar kurun. Bu yazılım işlemleri kullandığınız indikatöre göre otomatik olarak yapacaktır veya Tradignview.com’da kendi teknik analiz çizimlerinizi yapın ve çizgilerinize alarmlar kurun. Koşullar gerçekleşip alarm tetiklendiğinde otomatik işlem yapar. Yaptığı işlemi size Telegram messengerdan bir mesaj ile bildirir.

Futures ve spot cüzdanlarınızda kullanılabilmektedir. Futures cüzdanınızda kaldıraçlı ve çift yönlü (uzun-long/kısa-short) işlemler yapabilmektedir.
Alarmlara bağlayacağınız koşullara göre Kar-Al ve Stoploss seviyesini belirleyebilirsiniz.
Alarmlara bağlayacağınız koşullara göre Kaldıraç ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Tamamen kendinize özel bir sistem kurabilirsiniz.

Ürün elektronik yolla derhal teslim edildiğinden iade kabul edilmez. Ürün satın alındığında sizin için Linux VPS sanal sunucu kiralanmakta ve kurulan sistemin iadesi mümkün olamamaktadır. Kiralanan sunucu ip adresi sizin için tanımlanacaktır.

 

Eğer Tradigview.com’da alarm kurmak için Tradingview.com’un ücretli aboneliğini pahalı buluyorsanız sitemizden alarm satın alabilirsiniz. Bu sayede sizin seçeceğiniz stratejiye alarmlarınızı biz kurarız. Böylece Tradingview.com’da ücretli bir plana para ödemezsiniz.

Eğer kar eden bir al-sat sisteminde karar veremiyorsanız MyTradePartner Bot için tasarladığımız al-sat sistemine mutlaka göz atın.

MyTradePartner Bot ile Karlı Strateji

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…