İndirim!

My Trade Partner Bot İçin Alarm – (Tradingview.com Ücretli Aboneliği Olmayanlar İçin)

$ 30,00 / 12 months

297 adet stokta

Product price
Additional options total:
Order total:
Kategoriler:

Açıklama

Tradingview.com sitesinde ücretli bir plana üye olmadan alarm kurulamamakta veya açık uçlu yani sınırsız ileri tarihli alarmlar Tradingview’ın Premium abonelik seçeneğiyle mümkün olmaktadır. Dolayısıyla bir yıl boyunca geçerli olacak alarm hakkını bizden satın alarak Tradingview.com’da ücretli bir plana abone olmadan Tradingview.com’un halka açık kitaplığından seçeceğiniz veya kendinizin oluşturduğu bir stratejiye alarm kurabilirsiniz. Bu alarmları sizin adınıza biz kuruyoruz. Her parite için bir alarm al-sat ve karal-stoploss emirleri için kurulacak dört (4) adet Tradingview alarmı içerir. Alarmınız strateji değişikliklerinizde yeniden kurulum talebinizin olması halinde yıl içerisinde beş (5) defa karşılanacaktır.

Örneğin yalnızca BTCUSDT için bir (1) adet alarm satın alırsınız. Bu durumda BTCUSDT için seçtiğiniz stratejinin al-sat-karal-stoploss koşulları için alarmınız kurulur. Aynı stratejiyi hem spot hem futures işlemlerine kuracak iseniz 2 adet alarm satın alınmalıdır. Yani spot cüzdan ve futures(vadeli) cüzdana ayrı alarmlar kurulmaktadır.

Soru-Cevap

Soru : BTCUSDT için hem spot hem futures işlemleri yapmak istiyorum. Kaç adet alarm alınması gerekiyor?
Cevap : Spot ve Futures işlemleri için 2 adet alarm satın almalısınız.
Soru : BTCUSDT için hem Spot hem Futures işlemleri yapmak istiyorum. Ayrıca ADA, DOGE ve BNB gibi cionlere de spot alarm kurmak istiyorum. Kaç tane alarm almalıyım?
Cevap : BTCUSDT işlemlerini Spot ve Futures’a kurmak istediğiniz için iki (2) adet alarm almanız gerekiyor. Diğer coinleri Spot’a kurmak istediğiniz için üç (3) adet alarm daha almanız gerekiyor. Yani her parite için en az bir alarm almalısınız. Bu paritelerin Futures işlemleri için ayrıca alarm satın almalısınız. Bu durumda yukarıdaki sorunun cevabı beş (5) adet alarm alınması gerektiğidir.
Soru: Kullandığım indikatör stratejisini değiştirmek istediğimde ne yapmalıyım?
Cevap: Talebinizi bize ilettiğinizde bunu sizinle görüştükten hemen sonra karşılarız. Ancak satın aldığınız alarmlarda değişiklik hakkınız sınırsız değildir. Bir yıl içinde beş (5) defa değişiklik yapabilirsiniz. Daha sonra yeniden alarm satın almanız gerekecektir.
Soru : Tradingview.com’da ücretli bir plana abone olmaktan daha ucuz mu? Nasıl?
Cevap : Alarm kurmak için Tradingview.com’da ücretli bir plana sahip olmak gerekiyor. Tradingview.com’da Pro üyelik (10 Adet Alarm) aylık 15 USD, Pro+ üyelik (30 Adet Alarm) aylık 30 USD, Premium üyelik (400 Adet alarm) aylık 60 USD dir. Güncel fiyatları ve muhtemel indirimler için Tradingview.com sitesine yeniden göz gezdirmenizi öneririz. Sitemizden bir yıl boyunca bu alarmı daha uygun maliyet ile kurabilirsiniz.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.