Sıkça Sorulan Sorular

Karmaşık ve yorucu sistemlerle vakit harcamayın. My Trade Partner ile herşey çok basit. Herşeyin hazır olması için 15dk yeterli olacaktır.

u

MYTRADEPARTNER BOT NASIL ÇALIŞIYOR?

 Mytradepartner yazılımını satın aldığınızda sizin için bulut sunucu (VPS) kiralanır ve yazılımınızın 7/24 aktif olarak çalışması sağlanır. Telegram uygulamasında işlem bildirimleri alabilmeniz için bot adresi verilir ve telegramınızda çalıştırılır.  Tradingview.com’da seçmiş olduğunuz indikatörlere veya teknik analiz çizimlerinize belirleyeceğiniz koşullar sonucu oluşturacağınız al-sat-stoploss-takeprofit alarmlarını kurarken satınalma işlemi sonrası size verilen webhook ip adresini girmeniz ve alarm mesaj alanına alarmınızın tetiklenmesi halinde VPS sunucusuna iletilecek mesaj emrini yazmanız gereklidir. Belirlediğiniz koşullar sonucu bir alarm tetiklendiğinde emir webhook adresinizde çalışan sunucunuza iletilir. Sunucu emrinizi Binance borsasında bulunan hesabınıza iletir.  Emir sonucu Telegramınza mesaj olarak iletilerek bilgilendirilirsiniz. 

u

Alarm mesaj alanına ne yazacağım?

Tradingview.com’da seçtiğiniz veya kendinizin oluşturduğu indikatörün al-sat-kar al ve stoploss işlemleri için indikatör komutlarına veya teknik analiz çizimlerinize alarm kurmalı ve alarmınızın mesaj alanına My Trade Partner Botunuza iletilecek komutu yazmalısınız. Ekte bulunan ekran görüntüsünü inceleyin.

 

u

my trade partner nasıl tamamen özelleştirilebilir?

Kullanma Klavuzunu indirmek için tıklayın.
u

webhook nedir? alarm kurarken webhook adresini nereye yazacağım?

Tradingview.com sitesinde oluşturulan alarmlar webhook özelliği sayesinde  alarm mesajı içeriğinde belirtilen koşulu  VPS sunucunuza anında iletmektedir. Satınalmanız sonucunda kullanacağınız webhook adresi size bildirilecektir. Aşağıda ki örnek ekran görüntüsünü inceleyiniz.

 

 

u

MYTRADEPARTNER BOT İLE YALNIZCA İNDİKATÖRLERE Mİ ALARM KURULABİLİYOR?

Mytradepartner Bot ile yapabilecekleriniz hayal gücünüzün sınırları doğrultusunda geniştir. Örneğin Tradingview.com’un grafik sayfasında teknik analiz çizimleri yapabilir bu çizgilere alarmlar kurarak koşulların gerçekleşmesi halinde hesabınızda yapılacak işlemleri belirleyebilirsiniz. 

 

 

u

MYTRADEPARTNER BOT ile kullanabileceğim kar eden sistemleri nereden bulabilirim?

Bunun için Tradingview.com’un geniş halka açık kütüphanesinde binlerce indikatör al sat sistemi kodları bulunmaktadır. Ayrıca sitemizin ürünlerimiz kısmından optimizasyonunu yaptığımız back test sonuçları ile karlı olduklarını ispat etmiş stratejilerimize göz atabilirsiniz.

 

 

Share This